Tipobet'e Git!

Betist Yatırım Yöntemleri


Para yatırma işlemleri konusunda, yöntemler yani betist yatırım yöntemleri ve yatırılması gereken en düşük para yatırma miktarları belirlenmiştir. Hızlı bir şekilde hareket edildiği görülebilmektedir. Güvenli bir şekilde para yatırma talep formunun kullanıldığı görülebilmektedir. Yatırım yöntemleri ve tercih edilecek ya da edilmesi zorunlu olan minimum para yatırma miktarları, yazının devamında anlatılmıştır.

Betist Minimum Para Yatırma Miktarı

Para yatırma talep formu açıldığında, belirlenmiş kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Bu kuralların içerisinde, elbette betist minimum para yatırma miktarı da bulunmaktadır. Uygun limitler, uygun düşük limitler ile para yatırma işlemi yapılabilmektedir. Havale yönteminde 100 Türk Lirası, EFT yönteminde 100 Türk Lirası, cepbank yönteminde 100 Türk Lirası, hızlı havale yönteminde 100 Türk Lirası, ecopayz yönteminde 100 Türk Lirası minimum para yatırma miktarı bulunmaktadır. Astropay yönteminden 25 Dolar ve paykasa yönteminde 10 Euro en düşük para yatırma miktarı geçerli durumda bulunmaktadır.

Betist Havale İle Para Yatırma

Yatırım yöntemleri içerisinde en fazla araştırılan konu, betist havale ile para yatırma olarak karşınıza çıkmaktadır. Havale ile para yatırma iki aşamalı bir işlemden meydana gelmektedir. İşleme başlamadan önce müşteri hizmetleri ile görüşmeniz, canlı destek hattı üzerinden banka bilgileri ve hesap numaraları almanız tavsiye edilecektir. Bilgiyi elde ettikten sonra, internet bankacılığı, ATM cihazları, banka şubeleri üzerinden almış olduğunuz hesap numaralarına para transfer işlemini yapacaksınız. Transfere ait bilgileri elde edeceksiniz. Betist giriş işlemini yapıp, para yatırın bölümüne gelecek, havale seçeneğini tercih edecek ve yapmış olduğunuz havale işlemine ait bilgileri, para yatırma talep formuna girip, onayı vereceksiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Betist Yatırım Süreleri

Betist yatırım yöntemleri için belirlenmiş minimum yatırım süreleri de bulunmaktadır. Betist yatırım süreleri anlayışında havale, EFT ve sanal cüzdan anlayışında işlemin gerçekleşme süresinin ortalama 3 dakika olduğu görülmektedir. Elektronik ön ödemeli kartları yani astropay yöntemini ya da paykasa yöntemini tercih eder iseniz, yatırma süresi anında olarak gerçekleşecektir. Yani kartınızdan para transferine onay verdiğiniz an itibariyle, karttaki paranın betist sitesindeki hesabınıza transfer edildiğini göreceksiniz.

0 comments on “Betist Yatırım Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir