Tipobet'e Git!

Betist İletişim Seçenekleri


Müşteri hizmetleri ile iletişim ya da site yetkilileri ile iletişim kurmak istiyor iseniz, aktif olarak kullanabileceğiniz farklı bölümlerin yer aldığını ve Türkiye pazarındaki kullanıcılara betist iletişim seçenekleri anlayışında, Türkçe dil seçeneğinde hizmet verildiğini bilmelisiniz. Elektronik posta üzerinden site yetkililerine ulaşabilir veya canlı destek hattı üzerinden site yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Betist Elektronik Posta Adresi

Her türlü iletişim kurabileceğiniz ya da her türlü konuda iletişim kurabileceğiniz bölümlerden bir tanesi, betist elektronik posta adresi olarak karşınıza çıkacaktır. Hazırlanmış ve aktif olarak kullanılan orijinal elektronik posta adresinin, destek@betist.com olduğunu göreceksiniz. Bahsedildiği gibi herhangi bir zaman ya da gün ayrımı bulunmamaktadır. İletişim kurmaktan çekinmeyin. Her konuda betist şikayet konuları da dahil olacak şekilde, kullanabileceğiniz bir bölümü işaret ettiğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Betist Canlı Destek

Elbette betist iletişim anlayışında tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de, betist canlı destek bölümü olacaktır. Online canlı destek anlayışı ile Türkçe dil seçeneğinde yazarak sohbet özelliğinde, karşılıklı görüşme özelliğinde hizmet vermektedir. Her gün, her saat kullanmanız mümkündür. Sadece betist üyelik işlemini yapan şahısların kullanım imkanı yaratılmıştır.

Betist İletişim Süreleri

Betist iletişim anlayışını gündeme getirdiğinizde, tercih ettiğiniz bölümlere göre farklı geri dönüş sürelerinin bulunduğunu göreceksiniz. Müşteri hizmetlerine herhangi bir konuda elektronik posta gönderdiğinizde ve cevap talep ettiğinizde, müşteri hizmetlerinin yine elektronik posta aracılığı ile size geri dönüş süresi, betist iletişim süreleri 60 dakika olacaktır. Canlı destek hattında görüşme 30 saniyede başlayacaktır. İstediğiniz cevabı alıp, siz görüşmeyi sonlandırdığınızda, görüşme bitmiş olacaktır. Bu konuda bir zaman sınırlaması yoktur. Ek süre talep edilmesi söz konusu olabilir. Bir şikayet konusu gündeme getirilmiş ise ya da bir bilgi talep edilmiş ise, ancak üye hesaplarından, üye hareketlerinden inceleme yapılması gerekiyor ise, elbette bu durumda müşteri hizmetleri sizlerden ek süre talep edecektir. Bu konu şartlar ve koşullar bölümünde de net bir şekilde açıklanmıştır. Talep edilecek ek süre 24 saat olacaktır. 24 saatlik süre dolmadan, mutlaka müşteri hizmetleri temsilcisinin geri dönüş yaptığını göreceksiniz.

0 comments on “Betist İletişim Seçenekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir