Tipobet'e Git!

Betist Yetkililerine Nasıl Ulaşırım


Betist sitesinde müşteri hizmetleri ile iletişim kurma konusunda alternatif iletişim seçenekleri üzerinden hareket etmeniz, site yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Betist yetkililerine nasıl ulaşırım? Bir kullanıcı olarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçebileceğiniz seçeneklerin, Betist mail adresi anlayışından ve bunun ile birlikte, Betist yardım ve destek yani canlı destek anlayışından meydana geldiğini göreceksiniz.

Betist Mail Adresi

Site yetkilileri ile iletişime geçme konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, Betist mail adresi olarak belirlenmiştir. Ana ekran üzerine geldiğinizde, sağ alt köşeye doğru baktığınızda, yardım ve destek şeklinde kırmızı bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan yapacağınız seçim işlemi ile birlikte, menü içerisinden bizimle iletişime geçin bölümüne geldiğinizde, bize elektronik posta gönderin şeklinde bir ifade olduğunu göreceksiniz. Bu bölüm üzerinden hareket etmek suretiyle, müşteri hizmetleri temsilcisine elektronik posta gönderebilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinde kullanım imkanı yaratılmıştır. Gönderilen elektronik postaya, müşteri hizmetleri yani site yetkilileri yaklaşık 60 dakika içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Betist Canlı Yardım

Canlı destek ya da Betist canlı yardım site yetkilileri ile iletişime geçme konusunda hareket edebileceğiniz diğer bir bölümü işaret etmektedir. Ana ekran sağ alt köşesinde görülen kırmızı renkli yardım ve destek butonu üzerinden hareket edilecektir. Canlı destek hattına Betist sitesinde baktığınızda, her gün 11:00 saati ile 23:00 saatleri arasında çevrimiçi olduğunu göreceksiniz. Bu saatler içerisinde Türkçe dil seçeneğini kullanabilirsiniz. Görüşmeye başlama süresi, bahse konu saatlerde görüşmeye başlama süresi yaklaşık 30 saniye civarında bulunmaktadır.

Betist SMS

Betist yetkililerine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığında, sizler tarafından kullanılmayan ancak Betist sitesi müşteri hizmetleri tarafından kullanılan bildirim amaçlı bölümlerden bir tanesi, Betist SMS anlayışını temsil etmektedir. Site tarafından güncellemeler, kampanyalar, yeni giriş adresleri ve herhangi bir konuda kısa mesaj gönderilmesi sistemine, bu sisteme zorunlu olarak katılım sağlayacaksınız ancak, sistem içerisinde kalmanız zorunlu değildir. Canlı yardım bölümü ile görüşme gerçekleştirip, SMS iptal işlemini gerçekleştirmeniz, anında gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Sistem bahsedildiği gibi tek taraflı kullanılmaktadır. Sizin gelen SMS bildirimlerine yine kısa mesaj ile geri dönüş yapmanız gibi bir uygulama yoktur.

0 comments on “Betist Yetkililerine Nasıl Ulaşırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir