Tipobet'e Git!

Betist Türkiye’de Yasal mı


Mevcut yasal özellikleri, şirket bilgisi lisans belgesi ve bazı oyun seçenekleri nedeni ile Betist Türkiye’de yasal mı? Sorusunun karşılığını alabileceksiniz. Türkiye’de yasal olarak kabul edilmeyen ve hakkında sık sık erişim kısıtlama kararı verilen bir siteden bahsedilmektedir. Neden yasal olarak kabul edilmez? Sorusunun cevabı ise, aşağıda belirtilmiştir.

Betist Neden Türkiye’de Yasal Değil?

Merak ediyor iseniz, bu sitenin neden yasal olarak Türkiye’de tanınmadığını şu şekilde açıklamak mümkün olacaktır. Betist neden Türkiye’de yasal değil? Bunun sebebine karşılık kurucu Limited Şirketidir. Şirketin ticari kanunları kapsamında Türkiye’de kurulmadığı, ortakların ya da kurucusu arasında Türk vatandaşının bulunmadığı, aynı zamanda tebligat adresinin Türkiye üzerinde olmadığı görülecektir. Bu ticari işletme Betist sitesini meydana getirmiş, lisans belgesini Hollanda Antilleri komisyonundan almıştır. Spor Toto teşkilat başkanlığından alınan yasal bir yetki belgesi yoktur. Yasal özelliklerin Türkiye dışında tamamlanmış olması ve kabul edilmeyen online hizmetlerin pazara sokulma gerekçelerine istinaden, Türkiye’de yasal olarak kabul edilmemektedir.

Betist Oyunları Yasal mı?

Baktığınızda sitenin yasaklanma kararının altında, site tarafından sunulan oyun seçeneklerinin bulunduğunu da göreceksiniz. Betist oyunları yasal mı? Slot oyunları ya da canlı casino oyunları veya canlı oyun seçenekleri, Betist sitesinde para ile oynatılan ve para kazanma şansı sunan oyun türleri arasında bulunmaktadır. Türkiye’de yasalar ile bu tip oyunların para ile oynatılması engellenmiştir. Bu yüzden vermiş olduğu oyun hizmetlerinin de, Türkiye’de kabul edilmediği görülmektedir.

Betist Nerede Yasal?

Betist Türkiye’de yasal mı? Sorusunun karşılığı yukarıda verilmiştir. Kabul edilmediği, hakkında erişim kısıtlama ya da piyasada bilinen diğer ifade şekli ile kapatılma kararının verildiği anlatılmıştır. Bu özellikler kullanılır halde iken, Betist nerede yasal? Avrupa ülkelerinin bir çoğunda yasal olarak kullanıldığı ve kabul edildiği, dünya genelinde birçok ülkede yasal olarak kullanıldığı ve kabul edildiği görülmektedir. Kurucu Limited Şirketi ve işleten Limited Şirketi elindeki lisans belgesi, bahse konu ülkelerde ya da bölümlerde yasal olarak kabul edilmekte ve Betist sitesi için resmi anlamda kurulup, onaylanmış bir hizmet ürünü ifadesinin kullanıldığı tespit edilmektedir.

0 comments on “Betist Türkiye’de Yasal mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir