Tipobet'e Git!

Betist SMS Engelleme


Betist sitesinde yer alan herkes ya da hesap açan herkes, en azından ilk aşamada SMS uygulaması ile karşılaşacaktır. Nedir bahse konu SMS uygulaması, kayıt olma esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına, Betist müşteri hizmetleri tarafından kısa mesaj ile bildirimler, duyurular gönderilmektedir. Günlük gün içerisinde bir ya da birden fazla defa da bildirim yapılması gibi bir durum da söz konusu olabilir. Her konuda bildirim yapılmak ile birlikte, bazı kullanıcıların rahatsız olduğu, sistemi kullanmak istemediği ve Betist SMS engelleme konusunda araştırma yaptığı görülmektedir.

Betist SMS Engellemek Mümkün mü?

Elbette bu bildirim seçeneğini, duyuru seçeneğini kullanmak istemiyor iseniz, yapabileceğiniz işlemler bulunmaktadır. Zorunlu olarak sistem içerisinde yer alırsınız ancak, zorunlu olarak kullanmanız gerekmeyecektir. Betist SMS engellemek mümkün mü? Her kullanıcı sistemden çıkma hakkına sahiptir. Her kullanıcı SMS iptal işlemini yapma hakkına sahiptir.

Betist SMS Nasıl Engellenir?

Yapacağınız işlem çok basittir. Betist SMS nasıl engellenir? Elbette Betist giriş işlemini yapıp, hesabım bölümüne girip, profil üzerinden yapabileceğiniz bir işlem değildir. Genel kısa mesaja, kısa mesaj aracılığı ile cevap verip, iptal etmeniz ya da engellemeniz mümkün değildir. Peki nasıl yapacaksınız? Yapacağınız işlem basittir. Betist sitesi ana sayfasında gördüğünüz canlı destek ile iletişim kuracaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yazarak sohbet ortamında görüşme yapacaksınız. Görüşme içeriği SMS iptal işlemi olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisine sistem dışına çıkmak istediğinizi, SMS almak istemediğinizi belirteceksiniz. Derhal gereken işlem yapılacak ve uygulamaya son verilecektir. Bir daha tarafınıza kısa mesaj gönderilmeyecektir.

Betist SMS Engelleme Zararlı mı?

Betist SMS engelleme işlemini yaptığınızda, müşteri hizmetleri tarafından Betist sitesi hakkında gönderilen her türlü bildirim duracaktır. Betist SMS engelleme zararlı mı? Rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz ancak, iptal etmeniz bazı güncel duyurular ya da kampanyalar hakkında özellik ile Betist yeni giriş adresi hakkında anında bilgi alamamanız anlamına gelecektir. Tavsiye edilen uygulama iptal işlemini yapmamanız olacaktır. Gün içerisinde verilen en yüksek özel promosyonlardan yararlanmak istiyor iseniz, gün içerisinde verilen en yüksek bahis oranlarını anında öğrenmek istiyor iseniz, Betist yeni giriş adresine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak istiyor iseniz, tavsiye edilen uygulama, SMS sistemine devam etmeniz olacaktır.

0 comments on “Betist SMS Engelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir