Tipobet'e Git!

Betist Ödeme Limiti


Betist sitesinde kazandığınız paralar hakkında vereceğiniz para çekme talimatında, bu sitenin belirlemiş olduğu prensipler dahilinde hareket etmeniz sizlerden talep edilmektedir. Bu prensiplerden bir bölümünü de, Betist ödeme limiti meydana getirmiştir. Nedir ödeme limiti? Gün içerisinde alabileceğiniz en yüksek ödeme miktarıdır ve para çekme talep formuna yazabileceğiniz en düşük para çekme miktarıdır.

Betist Ödeme Seçenekleri Ve Limitleri

Bu sitede herhangi bir sistem üzerinden para çekme talimatı vermeniz ve hızlı bir şekilde, güvenli bir şekilde gerçekleştiğini görmeniz mümkündür. Ayrıca vereceğiniz ödeme talimatlarından komisyon alınmadığını göreceksiniz. Betist ödeme seçenekleri ve limitleri anlayışında, şu yönde kural belirlemelerinin yapıldığı görülmektedir. Havale, EFT, papara ecopayz, jeton, neteller gibi sistemlerde en düşük ödeme miktarı 100, en yüksek ödeme miktarı günlük 25.000 Türk Lirasıdır. Bunların altında verilen talimat ya da bunların üstünde verilen talimat, müşteri hizmetleri tarafından yani finansal departman tarafından kabul edilmeyecektir. Para Betist sitesi hesabınızda bulunmaya devam edecektir.

Betist Ödeme Limiti Arttırılır mı?

Finansal departman ile görüşüp, Betist ödeme limiti arttırılır mı? Şeklinde sorunun karşılığını almaya çalışmanıza gerek yoktur. Bu yönde bir uygulama bulunmamaktadır. Ayrıca kullanıcılar arası farklı bir uygulamanın yapılma ihtimali de olmayacaktır. Herkes için aynı standartlar belirlenmiştir. Canlı destek ile görüşmeniz ya da elektronik posta göndermeniz ve maksimum ödeme miktarının yukarıya çıkarılmasını talep etmeniz mümkün değildir.

Betist Ödeme Limitinde Komisyon Uygulaması Var mı?

Betist ödeme limiti anlayışında, bütün parasal değerler yani verilecek bütün para çekme talimatlarında aynı ifade, ücretsiz ödeme anlayışı geçerlidir. Betist ödeme limitinde komisyon uygulaması var mı? Birkaç yabancı bahis sitesinde gördüğünüz, belirli bir para üzerinde verilecek para çekme talimatından komisyon alınır şeklinde anlayış, Betist sitesinde bulunmamaktadır. Sadece para kazandığınızı, en az 1 defa para kazandığınızı görecek, en yüksek, en düşük miktarlarda para çekme talimatı vereceksiniz. Vereceğiniz para çekme talimatının 100 Türk Lirası ya da 10.000 Türk Lirası, 5.000 Türk Lirası ya da 20.000 veya 25 bin Türk lirası olması hiçbir şekilde önemli değildir.

0 comments on “Betist Ödeme Limiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir